KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Firma KOMPLEKSOWA OBSŁUGA WESEL I IMPREZ TOWARZYSKICH z siedzibą w Chrzanowie powstała pod koniec 1991 roku. Została zarejestrowana w Urzędzie Miasta Chrzanowa na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 2467/91. Następnie uzyskała zaświadczenie o numerze identyfikacyjnym REGON w Krajowym Rejestrze Urzędowym Podmiotów Gospodarki Narodowej o brzmieniu 272636307.

Faktyczną działalność rozpoczęła z dniem 1 stycznia 1992 roku. Od tej pory nieprzerwanie poszerza zarówno zakres wykonywanych usług, jak i obszar działania.

Początkowo firma działała na obszarze powiatu chrzanowskiego. Następnie ze względu na duże zainteresowanie ze strony Klientów, teren działania rozszerzył się na   województwo śląskie i małopolskie.

Jednym z kluczowych elementów sukcesu firmy jest bezustanne inwestowanie  w infrastrukturę organizacyjną i wyposażenie w sprzęt gastronomiczny oraz stałe monitorowanie rynku i gustów Klientów w celu zaspokojenia ich potrzeb. Należy zwrócić uwagę, iż na  bieżąco  dokonywany jest wewnętrzny audyt poziomu i zakresu świadczonych usług.

Trzeba podkreślić, że całokształt usług jest wykonywany przez pracowników firmy, a nie przez podwykonawców, co diametralnie obniża koszty świadczonych usług , a ponadto wpływa na podniesienie poziomu pracy przez bezpośrednią kontrolę jej jakości przez właściciela. Jednak największym atutem i siłą napędową firmy są przacownicy , którzy tworzą doskonale zgrany zespół fachowców w swoich dziedzinach. Pracujemy razem od kilkunastu lat, niejednokrotnie w ciężkich, niesprzyjających warunkach, które weryfikują nasze umiejętności.

Wielkim sukcesem firmy, która istnieje na rynku od 1992 roku jest trzykrotne zdobycie tytułu: MISTRZ ŚLUBNO - WESELNY (2002, 2005 i 2006). Nagroda jest tym znaczniejsza, że tytuł jest przyznawany na wnioski Klientów, którzy wystawiają referencje oceniając naszą pracę pod kątem profesjonalizmu zawodowego, efektywności działania, szerokiego wachlarza usług oraz kompetencji. Firma zebrała dzięki wielkiej uprzejmości byłych i obecnych Klientów dobre recenzje oraz kilkaset listów referencyjnych,których oryginały znajdują się w siedzibie firmy .

Z  DNIEM 01 MARCA 2016 WŁAŚCICIEL FIRMY OTWARŁ  PODWOJE  NOWOCZESNEGO  DOMU  WESELNO-BANKIETOWEGO " U NOWAKA "  W  CHRZANOWIE - LUSZOWICACH UL. STRAŻACKA 20